لب تاب

قیمت و مشخصات لپ تاپ | آموزش های رایانه ای

 

بازیابی پست های پاک شده در اینستاگرام, روش برگرداندن پست حذف شده در اینستاگرام, بازگردانی استوریهای حذف شده در اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام به شما امکان بازگردانی استوری های حذف شده را می دهد

 

آموزش ۵ روش بازیابی پست و استوری حذف شده اینستاگرام

اگر از حذف کردن پست ها یا استوری های خودتان پشیمان شده اید، یا به صورت ناخواسته  پست و  استوری های اکانت اینستاگرام خودتان را حذف کرده اید، لازم نیست نگران باشید، در  ادامه این متن ما چند روش برای بازگردانی پست ها و استوری هایتان معرفی خواهیم کرد، با ما همراه شوید.

دلایل حذف شدن محتوای پیج شخصی اینستاگرم

گاهی ممکن است سهواً  دستتان بخورد پست یامطلبی را از اینستاگرام خود پاک کنید، یا اینکه از پاک کردن محتوای مربوطه پشیمان شوید ، یا حتی دلایل مهم تر دیگری مانند هک شدن نیز وجود دارد.

 

با وجود اینکه  امنیت  این برنامه بسیار بالا است اما هکر ها را نباید دست کم گرفت و گاهی ممکن است دست به هر کاری بزنند، و باعث شوند تمام خاطراتی را که در اینستاگرام ذخیره کرده باشید یا اینکه از اینستاگرام به عنوان منبع در آمد استفاده میکنید از بین برود،اما لازم نیست نگران باشید، چون که قابلیت های اینستاگرام بیشتر شده است.

 

ما به شما این  قابلیت ضد هکی را که به افراد فرصت میدهد محتوای پاک شده خود  را بازگردانند رو معرفی خواهیم کرد ، در روش دوم میتوانید  مراحل  این قابلیت رو دنبال کنید ، اما  ما تمام روش هایی را که ممکن است به شما کمک  کنند خواهیم گفت، اما قبل از آن کمی راجع به استوری حذف شده  توضیحاتی به شما ارائه می دهیم.

 

استوری های حذف شده اینستاگرام کجا ذخیره میشود؟

لازم است بدانید ، اگر شما استوری اینستاگرام را قبل از آن که ۲۴ ساعت بشود ،حذف کنید و  آرشیو نکرده باشید برای مدتی  در قسمتی  به نام اخیرا حذف شده ذخیره خواهد شد.

در این قسمت شما اگرحتی  محتوایی در مورد  igtv و  reels نیز حذف کرده باشید قابل مشاهده خواهد بود.

 

برای دسترسی به این  قسمت ابتدا وارد صفحه اصلی  اکانت خود شوید، بعد از آن گزینه سه خطی بالا سمت راست را انتخاب کنید ، در منوی باز شده تنظیمات را انتخاب کنید  و سپس وارد بخش اکانت شوید ، سپس بعد از آن وارد قسمت اخیرا حذف شده بشوید در اینجا تمام پست ها، استوری ها، igtv  و reels اخیرا حذف شده  بودند، به مدت تقریبی ۳۰ روز قابل مشاهده و قابل تصمیم گیری هستند، بعد از آن  به طور خودکار حذف خواهند شد.

به مدت ۳۰ روز فرصت دارید راجع به آنها تصمیم بگیرید بعد از این زمان ریکاوری آنها آسان نخواهد بود.

 

بازگردانی پست های حذف شده اینستاگرام

روش اول بازیابی پست و استوری پاک شده در اینستاگرام: بازگردانی از قسمت آرشیو

برای بازگردانی پست های حذف شده در اینستاگرام ،ابتدا وارد برنامه  میشوید ، سپس وارد صفحه پیج  خودتان شوید ، گزینه  که به  شکل سه خط است در بالا سمت راست را لمس کنید، و وارد بخش Archive شوید.

 

در این  قسمت میتوانید  پست  ها و استوری های خودتان را در دو بخش جدا اگر آرشیوکرده بودید، ببینید، عکسی که میخواهید  آن را به پیج  خود برای عموم بازگردانید را از این قسمت انتخاب میکنید ،گزینه ای به نام  Show on Profile برایتان می آید این گزینه را انتخاب کنید ،و سپس عکس به پیج خودتان باز میگردد.

 

روش دوم بازیابی پست و استوری پاک شده در اینستاگرام : بازگردانی حذف شده ها

برای بازگردانی استوری های حذف شده، مطابق آموزش تصویری زیر پیش بروید:

 

برگرداندن استوری حذف شده اینستاگرام, بازگردانی پست ها و استوری های حذف شده در اینستاگرام, بازگردانی پست های حذف شده در اینستاگرام

ابتدا مانند روش اول در پیج خود،گزینه سه خطی را باز کنید

 

بازگردانی پست های حذف شده در اینستاگرام, بازگردانی استوری های حذف شده اینستاگرام, بازگردانی پست  حذف شده اینستاگرام

در منوی ظاهر شده به قسمت تنظیمات بروید

 

بازگردانی پست  حذف شده اینستاگرام, برگرداندن پست حذف شده اینستاگرام, ریکاوری پست های دیلیت شده اینستاگرام

سپس وارد قسمت اکانت بشوید

 

بازیابی پست های پاک شده در اینستاگرام, روش برگرداندن پست حذف شده در اینستاگرام, بازگردانی استوریهای حذف شده در اینستاگرام

منویی باز میشود و آنجا گزینه اخیرا حذف شده را انتخاب کنید

 

و در آنجا پستی  که حذف شده باشد و اگر مربوط به آن مدت زمان تعیین  شده حساب شود،قابل مشاهده خواهد بود

 

بازگردانی استوریهای حذف شده در اینستاگرام, برگرداندن استوری حذف شده اینستاگرام, بازگردانی پست ها و استوری های حذف شده در اینستاگرام

در قسمت recently deleted پست ها و استوری های حذف شده را مشاهده خواهید کرد

 

حال با انتخاب آن پست و انتخاب گزینه  بازگرداندن با یک صفحه دیگر مواجه خواهید شد،اینستاگرام با این  تأییدیه میخواهد مطمئن شود شما صاحب اکانت هستید و در ادامه کار کدی را به نشانی ایمیل یا شماره تلفن شما می فرستد.

 

بعد از انجام اینکار و تأیید هویت گزینه  “بعدی” را انتخاب کنید ،سپس پست اینستاگرامی  که حذف شده به محتوای اینستاگرامتان باز خواهد گشت.

نکته: ممکن است این پست به قسمت آرشیو  برود و شما ملزم خواهید شد از قسمت آرشیو کار نهایی را  برای بازگرداندن انجام دهید ، در این حین  زمانی  که پست شما ریکاوری خواهد شد،نوتیفیکیشن برای فالوور هایتان نخواهد رفت

 

روش سوم بازیابی پست و استوری پاک شده در اینستاگرام : بازگردانی با کمک فایل های شخصی

وارد آن حافظه ای شوید  که برنامه اینستاگرام  را در آن نصب کرده اید ،برای مثال حافظه داخلی گوشی توجه کنید ممکن است در گوشی  شما در اِس دی کارت نصب شده باشد و این  پوشه نیز در اِس دی کارت باشد.

پیشنهاد ویژه
  • ارتودنسی,متخصص ارتودنسی,ارتودنسی نامرئینظم و زیبایی را به دندان های خود ببخشید
  • رزرو هتل,ویلا جنگلی,اقامتگاهبرنامه ریزی سفرت رو از هومسا شروع کن
  • ارتودنسی,متخصص ارتودنسی,ارتودنسی نامرئیبزرگترین و تخصصی ترین مرکز ارتودنسی تهران

 

سپس وارد بخش pictures شوید پوشه مربوط به اینستاگرام را انتخاب کنید و درنهایت در این  قسمت تمام  عکس ها و  ویدئو هایی را که با اینستاگرام خود ثبت و ضبط کردید را مشاهده می کنید و می توانید آن ها را به یک جای دیگر منتقل کنید.

 

روش چهارم بازیابی پست و استوری پاک شده در اینستاگرام: حافظه پنهان

ابتدا وارد همان حافظه ای که برنامه رو نصب کرده اید شوید.

وارد پوشه  Android شوید و بعد از آن  پوشه data  را باز کنید

در اینجا  پوشه های پنهان تمام برنامه ها رو مشاهده خواهید کرد و چون تعداد این  پوشه ها زیاد  است ترجیحاً برای راحتی  خود در قسمت جست و جو اینستاگرام را به انگلیسی  جست و جو کنید و سپس این فولدر را مشاهده خواهید  کرد،وارد آن شوید ،وارد پوشه  Cacheشوید ، از آنجا میتوانید  عکس مورد نظر خود  را پیدا کنید.

 

روش پنجم: کمک از برنامه ریکاوری

برنامه های متعددی برای ریکاوری عکس ها  و ویدئو ها وجود دارند،پیشنهاد ما این  است،با کمک یک دستگاه لپ تاپ یا کامپیوتر اقدام به ریکااوری تلفن همراه خود کنید.

 

حذف کردن پست ها به صورت دائمی 

اگر میخواهید پستی  را به صورت کامل از صفحه اینستاگرام و تاریخچه  اکانت پاک کنید ،باید  وارد پیج اکانت خود شوید ،سپس گزینه  سه خطی  را بالا سمت راست انتخاب کنید ،وارد بخش تنظیمات شوید و سپس  وارد بخش اکانت شوید.

 

مثل  مراحل بازگردانی  پست حذف شده که در مرحله دوم گفته شد، وارد قسمت اخیرا حذف شده شوید ،سپس پست مورد نظر را انتخاب کنید ، دو گزینه ی  بازگرداندن و حذف  به شما نشان داده  میشود، گزینه ی  حذف را انتخاب کنید و سپس برای تأیید هویت  شما، اینستاگرام برای اطمینان کد را به ایمیل یا شماره تلفن ذخیره  شده برو روی اکانتتان  ارسال خواهد کرد، بعد از تأیید کد، گزینه حذف را انتخاب کنید و سپس این پست به  طور کامل از اکانتتان حذف خواهد شد.

 

تمام این مراحلی که گفته شده یک بار تست شده است و بسته به آن موقعیت که دارید میتوانید از هر کدام استفاده کنید.

برنامه اینستاگرام در ابتدا فقط گزینه های پست، صفحه اصلی ، جست و جو و اضافه کردن پست  و گزینه ها محدودی در تنظیمات  داشت، اما امروزه بسیار  پیشرفته تراز هر زمانی  شده و به یک برنامه اجتماعی بی نظیر  که  همراه با زمان، ویژگی  های خود را افزایش می دهد تبدیل شده است.

بت اسپات